Galeria zdjęć

 

Jako wieloletni producent płaszczy damskich stawiamy przede wszystkim na jak najwyższą jakość wykonania oraz oryginalność fasonów. Panie znajdą u nas odzież idealną na każdą porę roku – ciepłe, dopasowane kurtki jesienno-zimowe albo eleganckie, przewiewne garsonki i żakiety na wiosnę lub chłodniejsze lato.
Szyjąc płaszcze damskie, dobieramy takie materiały, które są przyjemne w dotyku, odporne na środki, używane do czyszczenia odzieży, a także niezmieniające swojej faktury nawet po częstym i długim noszeniu.
W naszej galerii, znajdziecie najmodniejsze damskie płaszcze jesienno-zimowe oraz ubrania produkowane na sezon wiosenno-letni.
W toruńskiej pracowni krawieckiej produkujemy fasony, które idealnie sprawdzą się przy każdej sylwetce. Na podstawie wieloletnich doświadczeń oraz wielu rozmów z kobietami w każdym wieku, tworzymy kolekcje, które zadowolą każdą Panią.
Część proponowanych przez nas kolekcji można obejrzeć w prezentowanej na stronie, systematycznie zmieniającej się galerii, przedstawiającej odzież, tworzoną na podstawie najnowszych trendów.
Nasza ostatnia galeria: Wiosna – Lato 2018 przedstawia elegancką odzież, łączącą w sobie pastelowe, nieco zgaszone barwy z nakryciami wierzchnimi w żywszych kolorach.

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciał(a)byś zakupić ubrania z naszej kolekcji
lub współpracować z nami - zapraszamy do kontaktu.

Więcej